• MEDYCYNA ESTETYCZNA
    DERMLAB
    Serdecznie witamy w świecie medycyny estetycznej
  • MEDYCYNA ESTETYCZNA
    DERMLAB
    Serdecznie witamy w świecie medycyny estetycznej

Zachęcamy do zapoznania się z naszą gamą produktów do zabiegów medycyny estetycznej.

re:lift

Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem wśród coraz bardziej świadomych pacjentów. Nici PDO przynoszą trwałe i naturalne efekty liftingu, zabiegów konturowania twarzy i ciała oraz wygładzania zmarszczek, stymulując przy tym odbudowę kolagenu i pobudzając mechanizmy samoregeneracji skóry. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i nieinwazyjne. Nie wymagają też okresu rekonwalescencji.

Nasze produkty z tej serii są niezwykle skuteczne, charakteryzują się najwyższą jakością za rozsądną cenę. A szeroka oferta daje nieograniczone możliwości w modelingu twarzy i ciała.

DERMER

Aktualnie mamy do dyspozycji bardzo dużo produktów na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego. Dlaczego więc DERMER? Odpowiedź jest prosta: DERMER to wyjątkowe połączenie opatentowanej technologii sieciowania z innowacyjną formułą żelu hialuronowego. W DERMER oprócz tradycyjnej metody sieciowania dołączono elementy mostkowania struktur łańcuchów kwasu hialuronowego. Powstałe w ten sposób wiązania pomiędzy poszczególnymi łańcuchami polimeru kwasu hialuronowego są podwójnie wzmocnione. Połączenie tych dwóch elementów powoduje, że DERMER-żel posiada wyjątkową lepkość oraz na długo utrzymuje właściwości wypełniające tkanki na twarzy i ciele. Z kolei zastosowanie różnej wielkości cząsteczek w połączeniu z właściwościami osmotycznymi kwasu hialuronowego dało perfekcyjny produkt pod względem efektu wypełnienia.

DERMER posiada bardzo szeroką ofertę wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego: Fine, Lips, Univarsal, Voluma oraz Intima (wyjątkowa formuła do iniekcji miejsc intymnych dla kobiet i mężczyzn).

Zadzwoń +48 515 551 170 i umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

lub zostaw nam wiadomość - My oddzwonimy.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ